„Marzenie o osobie, którą chciałbyś być,
to marnowanie osoby, którą jesteś”.

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie (2001), doświadczoną instruktorką rekreacji ruchowej (2002-2008, TKKF Warszawa, Reebok University) i terapii ruchem, trenerką personalną (2009, Open Mind, Health & Fitness Idea), a przede wszystkim dyplomowaną nauczycielką jogi klasycznej (2010, Open Mind, Health & Fitness Idea; 2012, Iyengar Yoga Teacher Training Course).

Specjalizuję się w opartych na jodze sesjach korekcyjno-rehabilitacyjnych (Pilates, zdrowy kręgosłup, sesje dla kobiet w ciąży i po porodzie). Tworzyłam i prowadziłam także treningi profilaktyczne dla dzieci oraz prozdrowotne dla kobiet w wieku dojrzałym i seniorów (2005-2012).

Uczestniczę w licznych międzynarodowych szkoleniach, konwencjach i warsztatach (z zakresu fitnessu, jogi, mindfullnessu i fizjoterapii) w kraju i za granicą.

Byłam prezenterką i współszkoleniowcem programu dla kobiet ciężarnych „Aktywne 9 miesięcy” oraz dla matek z dziećmi w okresie niemowlęcym „Klub Aktywnej Mamy” (2009-2011); członkinią kadry Open Mind, Health & Fitness Idea i szkoleniowcem w Joga Classic School (2008-2014).

Nieustannie jestem pasjonatką ludzkiego ciała, jogi, metody Feldenkraisa, form ruchu body&mind oraz różnorodnych technik relaksacyjnych i oddechowych. Rozwijam dzięki nim umiejętności ciała, umysłu i przekazywania wiedzy.

Na sesjach stawiam wysoką poprzeczkę wszystkim uczestnikom zajęć dbając jednocześnie o modyfikację pozycji odpowiednio do możliwości, sprawności i wieku ćwiczących. Zwracam szczególną uwagę na precyzję prawidłowego wykonania asany/ćwiczenia, co prowadzi do wzrostu świadomości ciała przez uczestnika.

Szybko nawiązuję kontakt z grupą, potrafię jasno przekazać zadania tak ruchem jak i słowem, zatem, każdą pozycję wykonasz w atmosferze uważności i zrelaksowania.

Swoją pasją, spokojem, humorem i zaangażowaniem mam nadzieję wpływać na troskliwsze traktowanie Twojego ciała, uspokojenie umysłu, a co za tym idzie Twoje zdrowie i wspaniałe samopoczucie!

Prywatnie jestem także miłośniczką wszelkiej przyrody, jabłek, podróży i śpiewu :)